Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl Rezervasyon Yapabilirim.
Web adresimizden rezervasyon formumuzu doldurup araç kiralama talebinizi bize bildirerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz, yada 24 Saat 0 542 592 47 65 nolu GSM telefonumuzdan ayrıca sabah 08.30 - 22.00 saatleri arasında Set Oto Kiralama Bodrum merkez ofisimizden bizi arayarak, araç kiralama rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

2. Aracımı Nasıl Teslim Alacağım?
Bodrum, Dalaman, İzmir, Antalya havalimanlarından gelen misafirlerimiz için, havalimanlarında Set Oto Kiralama firmasının müşteri karşılama personeli tarafından karşılanacaksınız. Araç kiralama konusunda yetkili personelimiz, gelen misafirlerimizi ismi yazılı, isimlik ile havalimanı çıkış kapısında karşılayıp en kısa sürede ayırtmış olunan aracı, size teslim etmektedir. Havalimanı dışında Bodrum da özel adresinize araç teslimi hizmetimiz olduğu gibi, Bodrum otogar girişinde bulunan Merkez Ofisimizdende aracınızı teslim alabilirisniz.

3. Araç Kiralama Fiyatlarınıza Neler Dahildir? Herhangi Bir Kötü Sürprizle Karşılaşacakmıyız?
Set Oto Kiralama firması olarak Bodrum yarımadası ve bodrum havalimanında araç kiralama ve havalimanı ve özel VIB transfer hizmetlerini 13 yıldır aralıksız sürdüren firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ve her koşulda ön planda tutan bir firma profiline sahibiz. Hiç bir zaman misafirlerimizin karşısına kötü sürprizle çıkmadık. Bu sebepledirki firmamız her geçen yıl istikrarlı bir şekilde büyümektedir. Size rezervasyon anında gerekli tüm biligiler verilmedktedir.

4. Araç Kiralama ücretini size ne zaman vermeliyim?
Araç kiralama rezervasyonunuzu yaptırdığınızda sizden herhangi bir ön ödeme talep edilmez. Araç kiralama ücretinizi aracınızı teslim alırken ödeyebileceğiniz gibi seyahatinizin sonuda'da aracınızı teslim alan yetkili personelimize yapabilirsiniz.

5. Kiraladığımız Araç ile Kaza Yaparsak veya Araç Arıza Yaparsa ne Yapmalıyız?
Set Oto Kiaralama Firması olarak siz misafielerimize Turizm Bakanlığının standartlarına uygun yaş ve niteliklerde araç kiraya veriyoruz. Misafirlerimizin Güvenliği bizim en öncelikli konumuzdur. Aracınız herhangi bir kazaya karışır veya arızalanırsa bize acil, 24 Saat 0 542 592 47 65 nolu telefondan ulaşabilir, 24 saat Yol yardım, Asistan hizmetimizden faydalanabilirisniz. Kaza durumunda bizi aramak dışında tek yapmanız gereken aracınızı olay yerinden uzaklaştırmadan rapor tutmak, yasal alkol sınırlarını aşmamış olmaktır.

6. Araç Kiralama Dışında, Havalimanı Transfer Hizmetinizde varmı?
Set Oto Kiralama firması, aynı zamanda Mavi Ege Turizm ve Seyahat Acentası kuruluşudur. ( A Grubu, Belge No. 4154 ) Turizm Bakanlığının vermiş olduğu yetki belgesi ile birliğin standartlarına uygun şekilde, Bodrum, Dalaman, İzmir, Antalya havalimanlarından veya dilediğniz bir adresten, gitmek istediğiniz adrese size özel transfer hizmetleri ve araç kiralama hizmetlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Bunun dışında Tüm Havayolu Uçak Biletlerini'de firmamızdan temin edebilirsiniz.
Whatsapp Telefon