Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?
Web sitemiz üzerinden kiralamak istediğiniz tarihleri ve aracı seçtikten sonra rezervasyon adımlarını takip ederek işlemlerinizi gekleştirebilir yada 24 Saat +90 542 592 47 65 no'lu telefonumuzdan bizi arayarak, kiralama talebinizi bize bildirerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

2. Aracımı Nasıl Teslim Alacağım?
Bodrum havalimanından veya otogarından gelen misafirlerimiz için, havalimanında veya otogarda Set Car Rental firmamızın müşteri karşılama personeli tarafından karşılanacaksınız. Araç kiralama konusunda yetkili personelimiz, gelen misafirlerimizi ismi yazılı, isimlik ile havalimanı veya otogar çıkış kapısında karşılayıp en kısa sürede ayırtmış olunan aracı, size teslim etmektedir. Havalimanı ve otogar dışında Bodrum'da özel adresinize araç teslimi hizmetimiz de belirli ek ücret karşılığında sağlanabilmektedir.

3. Araç Kaza veya Arıza Halinde Ne Yapmalıyız?
Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek (polis raporu mutlaka alınmalıdır), +90 542 592 47 65 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Set Car Rental Firması olarak siz misafirlerimize Turizm Bakanlığının standartlarına uygun yaş ve niteliklerde araç kiraya veriyoruz. Misafirlerimizin Güvenliği bizim en öncelikli konumuzdur. Aracınız herhangi bir kazaya karışır veya arızalanırsa bizimle 24 Saat +90 542 592 47 65 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.


4. Ek Sürücü Neden Eklemeliyim? Kiralamada Bir Başkası Aracı Kullanabilir Mi?
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi ve/veya kişilerce kullanılabilmesi için ek sürücüye ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ek ücretli olarak, Kira Sözleşmesi’ne eklenmesi ile mümkün olup; ek sürücünün ilgili sözleşmeye imza atması gerekmektedir. Kira sözleşmesinde yer almayan kullanıcı ve veya kullanıcılar tarafından herhangi bir kaza durumu oluşursa, tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi /kişiler ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.


5. Başkasına Ait Kredi Kartı ile Kiralama Yapabilir Miyim?
Maalesef başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsınız. Mutlaka kredi kart sahibinin sizinle beraber gelmesi ve ek sürücü olarak kiralamaya dâhil edilmesi gerekmektedir. Müşterimiz ödemeyi yapan kişidir, müşterimizin şahsi kredi kartı ile ofise gelmesi ve gerekli dokümanları imzalaması gerekmektedir. Kredi kart sahibi kimse anlaşma onun adına açılır ancak adına anlaşma açılacak kişinin ehliyetinin de olması gerekir.

Whatsapp Telefon